تعاونی تامین نیاز کشوری پیشخوان دولت

ارائه دهنده کشوری خدمات در دفاتر پیشخوان دولت

امروز چهارشنبه  ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
استعلام اشتراک صندوق بازنشستگی کشوری در دفاتر پیشخوان دولت
۱۴۰۲/۰۹/۲۸

استعلام اشتراک صندوق بازنشستگی کشوری در دفاتر پیشخوان دولت

به اطلاع تمامی‌بازنشستگان می‌رساند که از این پس خدمت «استعلام اشتراک صندوق بازنشستگی کشوری» در تمامی دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور قابل انجام است.

خدمت استعلام اشتراک صندوق پس از توسعه و تغییر زیرساخت لازم و بعد از مدتی وقفه، مجدد راه اندازی شده و از روز شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ در تمامی دفاتر پیشخوان دولت در حال ارائه شدن است.

رسید چاپی تحویلی به مراجعه کننده همراه با مهر دفتر پیشخوان، شامل نوع ارتباط فرد با صندوق از قبیل بازنشسته، شاغل، وظیفه بگیر یا فاقد ارتباط فرد با صندوق به همراه اطلاعات دیگری از قبیل دستگاه محل خدمت، تاریخ برقراری حکم بازنشستگی یا تاریخ قطع ارتباط با صندوق به فراخور وضعیت فرد می‌باشد.

بر اساس نرخ مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، هزینه خدمت استعلام مشترکین ۷,۸۰۰ تومان است.

گفتنی است، با اجرای این طرح، بازنشستگان و افراد مختلف برای دریافت استعلام اشتراک با صندوق بازنشستگی کشوری دیگر نیازی به مراجعه به مدیریت‌های استانی صندوق در مراکز استان‌ها نبوده و دریافت این خدمت در نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان دولت محل سکونت متقاضی امکان پذیر خواهد بود.

در حال حاضر، علاوه بر ارائه خدمت استعلام اشتراک با صندوق بازنشستگی، چاپ فیش و حکم حقوقی بازنشستگان کشوری بر اساس نرخ مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به ترتیب ۶۳۰۰ و ۶,۲۰۰ تومان از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سراسر کشور ارائه می‌شود.

شایان ذکر است، خدمات صندوق که از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارائه می‌شود با مهر دفتر پیشخوان مورد تأیید است.

امتیاز شما